Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері комплектації інтер’єрів. «СЕРГО», один із найвідоміших імпортерів оздоблювальних матеріалів та предметів інтер’єру в Україні. Бажаючи отримати прогнозований результат, Ви можете зібрати інтер’єр квартири в одному з гіпермаркетів Києва. Але якщо Ви хочете побудувати будинок своєї мрії або, просто роблячи ремонт у квартирі, створити унікальний сучасний інтер’єр, ми чекаємо Вас!

Будь Ви, архітектор, який створив концепцію приміщення, дизайнер, що реалізує інтер’єр «під ключ»: від розробки до авторського нагляду, або замовник, що підбирає оздоблення та наповнення власного простору для гарного життя чи успішного бізнесу – ми завжди готові приступити до роботи!

Наша дружня команда заощадить Вам час та сили на етапі наповнення архітектурних проектів реальними зразками продукції та їх вартістю. Результат: новий ексклюзивний дизайн інтер’єру, виконаний вчасно та в рамках передбачуваного бюджету клієнта.

САНТЕХНІКА ТА ПЛИТКА

Менеджери салону «плитки та сантехніки» допоможуть Вам у підборі плитки, сантехніки та меблів у ванну кімнату з урахуванням Ваших уподобань щодо дизайну ванної кімнати та технічних характеристик дизайн-проекту.

Ми пропонуємо Вам один з найбільш обширних асортиментів елітної сантехніки та плитки, високий рівень кваліфікації менеджерів та комфортний пост продажний сервіс, які дозволять швидко та легко втілити в реальність інтер’єр Вашої мрії!

ДВЕРІ ТА ПАРКЕТ

У салоні «дверей та паркету» Ви можете придбати двері та паркет відомих світових брендів. Асортимент нашої компанії являє собою широкий вибір дверей різного призначення, практично всіх типів та стилів, від «вічної» класики до супермодних хайтек та модерн, які пропонують виробники Європи.

Серед послуг, що надаються нашою фірмою, також входить попередній виїзд фахівця до замовника для виміру та консультації на місці запланованої заміни/установки дверей.

ШПАЛЕРИ ТА ПОРТЬЄРИ

Салон «шпалер та портьєр» пропонує вам величезний асортимент ексклюзивних шпалер і тканин для портьєр, послуги з їхнього підбору відповідно до дизайн-проекту вашої квартири або будинку, а також послуги з пошиття портьєр та текстильних виробів будь-якої складності. Ми забезпечуємо найкоротші терміни постачання тканин та шпалер, комплексне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми несемо відповідальність за весь етап виробництва портьєр, починаючи від замовлення тканин на фабриці і до навішування штор. Компанія має власний швейний цех, де досвідчені майстри виконують роботи з пошиття текстильних виробів найвищого ступеня складності.

МЕБЛІ ТА ОСВІТЛЕННЯ

У салоні «меблів та освітлення» представлені: кухні та столові; столи та стільці; м’які меблі та дзеркала; вітальні, спальні, дитячі кімнати, кабінети, вітальні, вбиральні; офісні меблі та меблі для вулиці; світильники (люстри, бра, торшери, настільні лампи).

Наші менеджери укомплектують Ваш дизайн проект у найкоротші терміни:

  1. індивідуальне ставлення до кожного клієнта;
  2. великий асортимент меблів та аксесуарів;
  3. зручна форма оплати покупки;
  4. доставка та збирання меблів;
  5. гарантія;

Проробляючи Ваш дизайн проект, ми допомагаємо в реалізації так, щоб він максимально відповідав кресленням, візуалізації розробника та очікуванням клієнта. На виході – Ви отримуєте не просто список, де вказано позиції, вартість та місце придбання. Положення компанії «СЕРГО» на ринку дозволяє швидше наблизити нас до завершення дизайн проекту за рахунок організації комплексної поставки абсолютно всіх обраних позицій безпосередньо від виробників і в найкоротші терміни. Звичайно, замовляючи всю продукцію в одному місці, в одного постачальника – Ви маєте право розраховувати на значну знижку – більш вагому, ніж купуючи ті ж товари у різних компаніях.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, втілення найсміливіших проектів та рішень, гарантія якості, гнучка система знижок – це ті основні принципи, якими ми керуємося у своїй роботі.