Салон елітних інтер’єрів «СЕРГО» вже понад 30 років успішно працює на ринку елітних оздоблювальних матеріалів та предметів інтер’єру України. За цей час асортимент наших салонів значно змінився: додалися нові товарні сегменти, але незмінним залишилося найголовніше – ми завжди надаємо безкомпромісну якість та найкращий сервіс нашим клієнтам.

Репутація компанії «Серго-Побут» та наша команда – це те, чим ми пишаємось і чим відомі серед наших клієнтів та партнерів як на території України, так і за її межами.

Будучи офіційним дилером більш ніж шестисот всесвітньо визнаних преміальних торгових марок та виробників, ми представляємо ексклюзивну дизайнерську продукцію у трьох тематичних салонах на площі більш ніж 1500 квадратних метрів.

СЕРГО У ЦИФРАХ

30

років на ринку інтер'єрів

600

ексклюзивних брендів

1,500

кв. метрів експозицій

5,000

кв. метрів складу

Ми працюємо за такими напрямками як: керамічна плитка та мозаїка; сантехніка та санфаянс; вхідні та міжкімнатні двері й гардеробні системи; паркет та терасна дошка; шпалери, інтер’єрні тканини, штори та гардини, килими та постільна білизна; меблі та освітлення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найексклюзивнішу продукцію для створення унікальних й індивідуальних інтер’єрів, оскільки співпрацюємо тільки з найкращими світовими виробниками з Німеччини, Італії, Іспанії, Франції, Англії, Бельгії, Голландії, Швейцарії та США.

Ці бренди по праву вважаються законодавцями стилю та еталонами якості у світі оздоблювальних матеріалів. Вони є взірцем дизайнерського мистецтва, які виконані на основі найпередовіших технологій, лауреатами та переможцями міжнародних нагород у галузі дизайну й сучасних технологій.

СЕРГО У ФАКТАХ

a-document

прямі контракти із фабриками

a-price-tag

ціни, рекомендовані виробниками

a-delivery-truck

власна система логістики

a-package

велика складська програма

a-percentage

вигідні умови співпраці

a-repair

прийом рекламацій, гарантія

a-big-clock

оптимальні строки поставки

a-user

кваліфікований персонал